Zvonkové SYSTÉMY

Zvonkové systémy spadají do skupiny EVS (elektronické vstupní systémy) Instalujeme a servisujeme převážně zvonkové systémy ryze českého výrobce Czechphone ®, který má v portfoliu audiosystémy, videosystémy, alarm zabudovaný v domovních telefonech nebo zvonková tabla se jmenovkami na elektronickém papíře (E-ink). Od tohoto výrobce dodáváme, instalujeme a servisujeme také přístupové systémy, které jsou se zvonkovými plně kompatibilní.

Máme však také bohaté zkušenosti s řadou dalších výrobců zvonkových systémů (např. Tesla, Urmet, ABB, Comax, Biticino, Farfisa, Videx a další). Proto vždy záleží na konkrétních požadavcích objednatele, kterým se spolu s našimi doporučeními snažíme vždy vyhovět z hlediska funkcí a cen.

Zvonkové systémy existují v různých modifikacích, základně však v audio a video verzi. Dělíme je především podle typu použité kabeláže, respektive podle počtu vodičů/drátů.

4+n je standardní a nejčastěji vyskytující se typ kabeláže v bytových domech o pěti drátech. Je využíván primárně v audio verzích zvonkových systémů. Existují výrobci, kteří dokáží na tomto typu kabeláže přenášet i video, ale vždy na úkor některých funkcí a kvality obrazu.

3+n je ochuzená kabeláž 4+n o 1 vodič, která vznikla v dobách socialismu za účelem ušetřit náklady na použitý materiál (měď). Systémy s touto čtyř drátovou kabeláží, neměly možnost rozličného vyzvánění při signalizaci zvonění od zvonkového tabla a od vstupu do bytu. Tento typ kabeláže je využitelný výhradně pro audio verze zvonkových systémů.

2BUS – Tento dvoudrátový systém je využívaný řadou výrobců pro jednoduché zvonkové video systémy, které jsou menší až středně velké.

UTP / LAN / IP Standardní ethernetová (metalická) kabeláž používaná napříč prakticky všemi technologickými obory. Ideální řešení od nejmenších po největší zvonkové systémy. Zaručují nejen kvalitní obraz, zvuk a stabilitu, ale také možnost dalších inteligentních funkcí v závislosti na výrobci. Czechphone tento typ kabeláže používá u inteligentních zvonkových systému řady MELODY.

Variant zvonkových systémů, zařízení a jejich funkcí je nepřeberné množství. Pokud tedy potřebujete opravit nefunkční zvonkový systém, výměnit domovní telefony, nebo plánujete kompletní rekonstrukci, rádi Vám pomůžeme s nalezením ideálního řešení. BEZPLATNÁ prohlídka objektu vč. odborného poradenství a zpracování cenové kalkulace, je u nás samozřejmostí.

Poptávám kamerový systém a mám zájem o BEZPLATNOU prohlídku objektu

Poskytované služby

Elektronické zabezpečovací systémy

Rekonstrukce elektroinstalací

O nás

9
Naše společnost APsystem s.r.o. s centrálou na Praze 4, již od roku 2007 poskytuje komplexní služby v oblasti elektronického zabezpečení objektů.
9
Instalujeme a servisujeme zabezpečovací, signalizační, přístupové, monitorovací a další systémy poptávané institucemi, bytovými domy a soukromými investory.

Servis systémů

Každý systém kromě výstavby potřebuje také pravidelnou údržbu. Proto provádíme záruční i pozáruční servis všech námi instalovaných systémů. Servisujeme ale také systémy, které jsou již v bytových domech vybudovány od jiných dodavatelů.
Jedná se o kamerové, zvonkové, přístupové a další zabezpečovací nebo signalizační systémy. Zvyšte životnost svých systémů a svěřte je do rukou profesionálům! První prohlídka objektu je BEZPLATNÁ, během níž novým klientům pomáháme s nalezením ideálního řešení.

Poptávka bezplatné konzultace

Kontaktní údaje

APsystem s.r.o.

IČO: 28711165
Sídlo: Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Kontaktní údaje

+420 222 364 555
info@apsystem.cz

Pobočka Praha

Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Provozní doba pobočky

pondělí – čtvrtek 9:00 – 16:00
pátek 9:00 – 14:00