Zvonkové SYSTÉMY

Zvonkové systémy spadají do skupiny EVS (elektronické vstupní systémy) Instalujeme a servisujeme převážně zvonkové systémy ryze českého výrobce Czechphone ®, který má v portfoliu audiosystémy, videosystémy, alarm zabudovaný v domovních telefonech nebo zvonková tabla se jmenovkami na elektronickém papíře (E-ink). Od tohoto výrobce dodáváme, instalujeme a servisujeme také přístupové systémy, které jsou se zvonkovými plně kompatibilní.

Máme však také bohaté zkušenosti s řadou dalších výrobců zvonkových systémů (např. Tesla, Urmet, ABB, Comax, Biticino, Farfisa, Videx a další). Proto vždy záleží na konkrétních požadavcích objednatele, kterým se spolu s našimi doporučeními snažíme vždy vyhovět z hlediska funkcí a cen.

Zvonkové systémy existují v různých modifikacích, základně však v audio a video verzi. Dělíme je především podle typu použité kabeláže, respektive podle počtu vodičů/drátů.

4+n je standardní a nejčastěji vyskytující se typ kabeláže v bytových domech o pěti drátech. Je využíván primárně v audio verzích zvonkových systémů. Existují výrobci, kteří dokáží na tomto typu kabeláže přenášet i video, ale vždy na úkor některých funkcí a kvality obrazu.

3+n je ochuzená kabeláž 4+n o 1 vodič, která vznikla v dobách socialismu za účelem ušetřit náklady na použitý materiál (měď). Systémy s touto čtyř drátovou kabeláží, neměly možnost rozličného vyzvánění při signalizaci zvonění od zvonkového tabla a od vstupu do bytu. Tento typ kabeláže je využitelný výhradně pro audio verze zvonkových systémů.

2BUSTento dvoudrátový systém je využívaný řadou výrobců pro jednoduché zvonkové video systémy, které jsou menší až středně velké.

UTP / LAN / IP Standardní ethernetová (metalická) kabeláž používaná napříč prakticky všemi technologickými obory. Ideální řešení od nejmenších po největší zvonkové systémy. Zaručují nejen kvalitní obraz, zvuk a stabilitu, ale také možnost dalších inteligentních funkcí v závislosti na výrobci. Czechphone tento typ kabeláže používá u inteligentních zvonkových systému řady MELODY.

Variant zvonkových systémů, zařízení a jejich funkcí je nepřeberné množství. Pokud tedy potřebujete opravit nefunkční zvonkový systém, výměnit domovní telefony, nebo plánujete kompletní rekonstrukci, rádi Vám pomůžeme s nalezením ideálního řešení. BEZPLATNÁ prohlídka objektu vč. odborného poradenství a zpracování cenové kalkulace, je u nás samozřejmostí.

Poptávám kamerový systém a mám zájem o BEZPLATNOU prohlídku objektu

Poskytované služby

Elektronické zabezpečovací systémy

Rekonstrukce elektroinstalací

O nás

9
Naše společnost APsystem s.r.o. s centrálou na Praze 4, již od roku 2007 poskytuje komplexní služby v oblasti elektronického zabezpečení objektů.
9
Instalujeme a servisujeme zabezpečovací, signalizační, přístupové, monitorovací a další systémy poptávané institucemi, bytovými domy a soukromými investory.

Servis systémů

Každý systém kromě výstavby potřebuje také pravidelnou údržbu. Proto provádíme záruční i pozáruční servis všech námi instalovaných systémů. Servisujeme ale také systémy, které jsou již v bytových domech vybudovány od jiných dodavatelů.
Jedná se o kamerové, zvonkové, přístupové a další zabezpečovací nebo signalizační systémy. Zvyšte životnost svých systémů a svěřte je do rukou profesionálům! První prohlídka objektu je BEZPLATNÁ, během níž novým klientům pomáháme s nalezením ideálního řešení.

Poptávka bezplatné konzultace

Kontaktní údaje

APsystem s.r.o.

IČO: 28711165
Sídlo: Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Kontaktní údaje

+420 222 364 555
info@apsystem.cz

Pobočka Praha

Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Provozní doba pobočky

pondělí – čtvrtek 9:00 – 16:00
pátek 9:00 – 14:00