Úklidové práce

Každý bytový dům potřebuje kromě kvalitního zabezpečení také odpovídající úroveň úklidu. Proto se o spolupracující bytové domy již řadu let staráme také z hlediska zajišťování pořádku. Disponujeme úklidovou divizí se svědomitými pracovníky, kteří jsou připraveni na manuální, ale i strojní úklid zaměřený na maximální zvýšení životnosti všech typů podlah.

Naše úklidová divize je připravena i na nečekané situace, které objekty potřebují řešit, a to jak v rámci zvýšené potřeby standardního úklidu v bytových domech (např. po stavebních pracích, prudké změny počasí), tak v oblasti zvýšených hygienických nároků s potřebnou dezinfekcí společných prostor (koronavirus COVID-19).

Používáme jen kvalitní a osvědčené vybavení, které vede k jedinému – spokojený klient. Obraťte se na nás pro BEZPLATNOU prohlídku objektu vč. odborného poradenství a zpracování cenové kalkulace.

Poptávám kamerový systém a mám zájem o BEZPLATNOU prohlídku objektu

Poskytované služby

Elektronické zabezpečovací systémy

Rekonstrukce elektroinstalací

O nás

9
Naše společnost APsystem s.r.o. s centrálou na Praze 4, již od roku 2007 poskytuje komplexní služby v oblasti elektronického zabezpečení objektů.
9
Instalujeme a servisujeme zabezpečovací, signalizační, přístupové, monitorovací a další systémy poptávané institucemi, bytovými domy a soukromými investory.

Servis systémů

Každý systém kromě výstavby potřebuje také pravidelnou údržbu. Proto provádíme záruční i pozáruční servis všech námi instalovaných systémů. Servisujeme ale také systémy, které jsou již v bytových domech vybudovány od jiných dodavatelů.
Jedná se o kamerové, zvonkové, přístupové a další zabezpečovací nebo signalizační systémy. Zvyšte životnost svých systémů a svěřte je do rukou profesionálům! První prohlídka objektu je BEZPLATNÁ, během níž novým klientům pomáháme s nalezením ideálního řešení.

Poptávka bezplatné konzultace

Kontaktní údaje

APsystem s.r.o.

IČO: 28711165
Sídlo: Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Kontaktní údaje

+420 222 364 555
info@apsystem.cz

Pobočka Praha

Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Provozní doba pobočky

pondělí – čtvrtek 9:00 – 16:00
pátek 9:00 – 14:00