Telekomunikace

Naše společnost má blízko k různým druhům technologií. Proto máme také svou divizi zaměřenou na spolupráce s telekomunikačními operátory. V tomto odvětví máme více jak 10 let zkušeností jako firma, přičemž zkušenosti našich pracovníků sahají ještě mnohem dále.

Úzce a posledních 5 let výhradně spolupracujeme s českým telekomunikačním operátorem PODA a.s., pro kterého zajištujeme informační, koordinační, instalační a servisní služby, a to od napojování celých bytových domů až po instalaci koncových klientů na jeho vlastní optickou síť. I díky spolupráci s námi drží tento telekomunikační operátor od roku 2015 prvenství na tuzemském trhu v počtu nainstalovaných optických přípojek v českých domácnostech.

Mám zájem o pracovní pozici v divizi telekomunikací

Poskytované služby

Elektronické zabezpečovací systémy

Rekonstrukce elektroinstalací

O nás

9
Naše společnost APsystem s.r.o. s centrálou na Praze 4, již od roku 2007 poskytuje komplexní služby v oblasti elektronického zabezpečení objektů.
9
Instalujeme a servisujeme zabezpečovací, signalizační, přístupové, monitorovací a další systémy poptávané institucemi, bytovými domy a soukromými investory.

Servis systémů

Každý systém kromě výstavby potřebuje také pravidelnou údržbu. Proto provádíme záruční i pozáruční servis všech námi instalovaných systémů. Servisujeme ale také systémy, které jsou již v bytových domech vybudovány od jiných dodavatelů.
Jedná se o kamerové, zvonkové, přístupové a další zabezpečovací nebo signalizační systémy. Zvyšte životnost svých systémů a svěřte je do rukou profesionálům! První prohlídka objektu je BEZPLATNÁ, během níž novým klientům pomáháme s nalezením ideálního řešení.

Poptávka bezplatné konzultace

Kontaktní údaje

APsystem s.r.o.

IČO: 28711165
Sídlo: Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Kontaktní údaje

+420 222 364 555
info@apsystem.cz

Pobočka Praha

Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Provozní doba pobočky

pondělí – čtvrtek 9:00 – 16:00
pátek 9:00 – 14:00