Rekonstrukce elektroinstalací

Kvalitní a funkční elektroinstalace je naprostým základem všech typů objektů. Zejména ve starších objektech jsou ale i dnes nainstalovány původní hliníkové rozvody, které již dávno nejsou dostačující pro dnešní spotřebiče a další zařízení, odebírající elektrický proud. To vede v lepším případě k opakovaným sepnutím elektrických jističů, které při přetížení rozpojí elektrický obvod, v horším případě zastaralá elektroinstalace muže být příčinou zkratu a vzniku požáru.

Naše společnost APsystem s.r.o. se specializuje také na pomoc bytovým domům s rekonstrukcemi elektroinstalací. Díky mnohaletým zkušenostem, férovým cenám a týmu našich odborných pracovníků, bude pro Váš dům přechod na nové a bezpečné elektrické rozvody snadnou záležitostí. BEZPLATNÁ prohlídka objektu vč. odborného poradenství a zpracování cenové kalkulace, je u nás samozřejmostí.

Poptávám kamerový systém a mám zájem o BEZPLATNOU prohlídku objektu

Poskytované služby

Elektronické zabezpečovací systémy

Rekonstrukce elektroinstalací

O nás

9
Naše společnost APsystem s.r.o. s centrálou na Praze 4, již od roku 2007 poskytuje komplexní služby v oblasti elektronického zabezpečení objektů.
9
Instalujeme a servisujeme zabezpečovací, signalizační, přístupové, monitorovací a další systémy poptávané institucemi, bytovými domy a soukromými investory.

Servis systémů

Každý systém kromě výstavby potřebuje také pravidelnou údržbu. Proto provádíme záruční i pozáruční servis všech námi instalovaných systémů. Servisujeme ale také systémy, které jsou již v bytových domech vybudovány od jiných dodavatelů.
Jedná se o kamerové, zvonkové, přístupové a další zabezpečovací nebo signalizační systémy. Zvyšte životnost svých systémů a svěřte je do rukou profesionálům! První prohlídka objektu je BEZPLATNÁ, během níž novým klientům pomáháme s nalezením ideálního řešení.

Poptávka bezplatné konzultace

Kontaktní údaje

APsystem s.r.o.

IČO: 28711165
Sídlo: Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Kontaktní údaje

+420 222 364 555
info@apsystem.cz

Pobočka Praha

Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Provozní doba pobočky

pondělí – čtvrtek 9:00 – 16:00
pátek 9:00 – 14:00