Přístupové SYSTÉMY

Přístupové systémy jsou ideálním řešením pro zvýšení úrovně zabezpečení a také komfortu v bytových domech. Výměna klasických klíčů za vstupní bezkontaktní čipy šetří čas, náklady a dává domům přehled v klíčovém hospodářství. Instalujeme a servisujeme přístupové systémy českého výrobce Czechphone ®, které jsou kompatibilní s námi dodávanými zvonkovými systémy tohoto výrobce. Dokážeme si však poradit i s přístupovými systémy jiných výrobců, se kterými máme zkušenosti (např. Jablotro, Entry, ZKTeco, Dahua, Hikvision a další).

Neustále poškozené zámky a kliky, trápí většinu bytových domů nejen v Praze. V praxi pozorujeme, že necitlivé zacházení s klíči, těžké vstupní dveře do objektu nebo snaha narušitelů proniknout do objektu způsobují opakovaná a častější poškození vstupů než v případech, kde je využíván přístupový systém.

Čipové systémy můžeme dělit dle šifrování použitého v čipech nebo dle typu řídící jednotky (mozek celého systému), na kterou jsou napojeny přístupové body (čtečky).

Naše firma se snaží dodávat výhradně přístupové systémy již jen se šifrováním čipů úrovně MIFARE, které najdou nejširší uplatnění v oblasti zabezpečení bytových domů, jelikož zastaralé a stále hojně využívané čipy s frekvencí 125kHz považujeme za překonané vzhledem k tomu, že je velice snadné je duplikovat.

Dále jsme schopni vyhovět také náročným klientům, pro které je nejvyšší úroveň zabezpečení prioritou, a to pomocí instalace biometrických čteček (čtečka otisků prstů, rozpoznávání tváře).

Pro výběr správného řešení se na nás kdykoliv obraťte, rádi Vám pomůžeme. BEZPLATNÁ prohlídka objektu vč. odborného poradenství a zpracování cenové kalkulace, je u nás samozřejmostí.

Poptávám kamerový systém a mám zájem o BEZPLATNOU prohlídku objektu

Poskytované služby

Elektronické zabezpečovací systémy

Rekonstrukce elektroinstalací

O nás

9
Naše společnost APsystem s.r.o. s centrálou na Praze 4, již od roku 2007 poskytuje komplexní služby v oblasti elektronického zabezpečení objektů.
9
Instalujeme a servisujeme zabezpečovací, signalizační, přístupové, monitorovací a další systémy poptávané institucemi, bytovými domy a soukromými investory.

Servis systémů

Každý systém kromě výstavby potřebuje také pravidelnou údržbu. Proto provádíme záruční i pozáruční servis všech námi instalovaných systémů. Servisujeme ale také systémy, které jsou již v bytových domech vybudovány od jiných dodavatelů.
Jedná se o kamerové, zvonkové, přístupové a další zabezpečovací nebo signalizační systémy. Zvyšte životnost svých systémů a svěřte je do rukou profesionálům! První prohlídka objektu je BEZPLATNÁ, během níž novým klientům pomáháme s nalezením ideálního řešení.

Poptávka bezplatné konzultace

Kontaktní údaje

APsystem s.r.o.

IČO: 28711165
Sídlo: Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Kontaktní údaje

+420 222 364 555
info@apsystem.cz

Pobočka Praha

Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Provozní doba pobočky

pondělí – čtvrtek 9:00 – 16:00
pátek 9:00 – 14:00