KAMEROVÉ SYSTÉMY

Kamerové systémy (CCTV) patří k základním prvkům zabezpečení bojujících proti vandalismu, nepořádku a vstupům neoprávněných osob do střeženého objektu. Kromě prevence neoprávněného jednání slouží především jako nenahraditelný důkazní nástroj, při zajišťování ochrany zdraví a majetku v objektech.

Tyto systémy i v dnešní době dělíme na dva základní typy. Analogový kamerový systém a IP kamerový systém (nástupce analogu). Existuje samozřejmě také typ systému HDCVI vyvinutý výrobcem Dahua, ale to je (zjednodušeně řečeno) jen nadstavba standardního analogového systému s vyšším obrazovým rozlišením.

Jednoznačně nejlepší volbou v rámci CCTV, je proto IP kamerový systém, který vyniká například snadnou instalací, šifrovaným přenosem záznamu, odolností proti rušení signálu, zabudovanými analytickými funkcemi nebo vysokou obrazovou kvalitou. Vše závisí na typech zvolených zařízení, které se liší svým vybavením/funkcemi. Mezi nejzajímavější funkce současnosti pak patří například detekce tváře, narušení prostoru, střežení označených předmětů, nebo přesné měření tělesné teploty v reálném čase pomocí termokamery s detekcí osob se zvýšenou teplotou, což je vzhledem k pandemii koronaviru COVID-19 ochromující celý svět neocenitelná funkce.

Instalujeme a servisujeme kamerové systémy osvědčených výrobců Hikvision, Geovision, Dahua a dalších. S výběrem vhodného řešení Vám rádi pomůžeme. BEZPLATNÁ prohlídka objektu vč. odborného poradenství a zpracování cenové kalkulace, je u nás samozřejmostí.

Poptávám kamerový systém a mám zájem o BEZPLATNOU prohlídku objektu

Poskytované služby

Elektronické zabezpečovací systémy

Rekonstrukce elektroinstalací

O nás

9
Naše společnost APsystem s.r.o. s centrálou na Praze 4, již od roku 2007 poskytuje komplexní služby v oblasti elektronického zabezpečení objektů.
9
Instalujeme a servisujeme zabezpečovací, signalizační, přístupové, monitorovací a další systémy poptávané institucemi, bytovými domy a soukromými investory.

Servis systémů

Každý systém kromě výstavby potřebuje také pravidelnou údržbu. Proto provádíme záruční i pozáruční servis všech námi instalovaných systémů. Servisujeme ale také systémy, které jsou již v bytových domech vybudovány od jiných dodavatelů.
Jedná se o kamerové, zvonkové, přístupové a další zabezpečovací nebo signalizační systémy. Zvyšte životnost svých systémů a svěřte je do rukou profesionálům! První prohlídka objektu je BEZPLATNÁ, během níž novým klientům pomáháme s nalezením ideálního řešení.

Poptávka bezplatné konzultace

Kontaktní údaje

APsystem s.r.o.

IČO: 28711165
Sídlo: Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Kontaktní údaje

+420 222 364 555
info@apsystem.cz

Pobočka Praha

Pikrtova 1314/7, Praha 4 – Nusle, 140 00

Provozní doba pobočky

pondělí – čtvrtek 9:00 – 16:00
pátek 9:00 – 14:00